Doplňkový sortiment

V naší vinotéce je pro Vás kromě skvělých moravských a zahraničních vín připravena spousta dalších zajímavých doplňků nejen k vínu.

Sýry

– v ledničce máme vždy připravený k nakrájení nějaký ten sýr. Ať už klasický Eidam, Goudu, parené sýry ze Slovenska, nebo sýry plísňové.

Španělské olivy

– pro milovníky oliv nabízíme nejen k vínu vynikající španělské olivy z oblasti Andalusia s velkou škálo chutí a příchutí od producentů Arte Olivy, La Explanada a Tapaz

– tradiční španělské Picos s olivovým olejem

Kůrovky – pražené pochoutky

– že jste o Kůrovkách ještě neslyšeli? Vaše chyba, ale nevěšte hlavu, zastavte se a napravte to! Čekají na Vás mandličky uzené či neuzené, kešu a oblíbené lískáče.

Pochutiny

– běžně na stůl dostanete brambůrky, tyčinky, preclíky a jiné slané pečivo

Výběrové destiláty

– pokud máte rádi tvrdší pití, je u nás možnost ochutnání a zakoupení nejkvalitnější irské a skotské whiskey, bourbonu, ginu, kubánských a dominikánských rumů, cognacu a dalších

Nealko nápoje

– v případě, že z jakéhokoliv důvodu nebudete mít možnost u nás ochutnat dobrého vína, myslíme také na Vás nebo Váš doprovod a rádi nabídneme limonádu s obsahem přírodní hroznové štávy Vinea, pramenitou vodu Rajec ve všech 3 přívlastcích ( perlivá, jemně perlivá, neperlivá ) nebo 100% přírodní hroznový mošt.

Sommeliérské potřeby

– dekantační nádoby, vinné sklo, vývrtky, vakuové pumpy a zátky na víno, nálevky, chladiče na víno a další dle aktuální nabídky

Když Vás bude honit mlsná, můžete si v naší vinotéce kromě uvedených specialit k vínku dopřát také klasických pochutin jako solených nebo sýrových tyčinek od pana Havlíka, Staročeských chipsů, arašídů a tak dále a tak dále.